RT0603BRB07178KL
MFR.Part #
RT0603BRB07178KL
JLCPCB Part #
C860155
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS