AT0805BRD079K09L
MFR.Part #
AT0805BRD079K09L
JLCPCB Part #
C857096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS