RT0603BRB07169KL
MFR.Part #
RT0603BRB07169KL
JLCPCB Part #
C860143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS