RT0603BRB07150KL
MFR.Part #
RT0603BRB07150KL
JLCPCB Part #
C860126
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS