RT0603BRB0713K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRB0713K3L
JLCPCB Part #
C860109
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS