AC2512FK-072K61L
MFR.Part #
AC2512FK-072K61L
JLCPCB Part #
C5576862
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS