RT0603BRA074K53L
MFR.Part #
RT0603BRA074K53L
JLCPCB Part #
C7302709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS