FMP300FTE73-26R1
MFR.Part #
FMP300FTE73-26R1
JLCPCB Part #
C1388390
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS