FKN-50JR-52-24R
MFR.Part #
FKN-50JR-52-24R
JLCPCB Part #
C1756420
Description
-40℃~+155℃ 24Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS