RT0402FRE07820RL
MFR.Part #
RT0402FRE07820RL
JLCPCB Part #
C728579
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS