RT0402FRE076K19L
MFR.Part #
RT0402FRE076K19L
JLCPCB Part #
C705704
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.19kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS