RC0603FR-071K18L
MFR.Part #
RC0603FR-071K18L
JLCPCB Part #
C245929
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS