RT0402FRE07619RL
MFR.Part #
RT0402FRE07619RL
JLCPCB Part #
C854389
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS