RT0402FRE074R7L
MFR.Part #
RT0402FRE074R7L
JLCPCB Part #
C20165677
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS