AF0603FR-07169KL
MFR.Part #
AF0603FR-07169KL
JLCPCB Part #
C7213261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS