RT2512FKE0716R5L
MFR.Part #
RT2512FKE0716R5L
JLCPCB Part #
C2141253
Description
-55℃~+125℃ 16.5Ω 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS