RT0402FRE0729K4L
MFR.Part #
RT0402FRE0729K4L
JLCPCB Part #
C854243
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS