AC1210FR-07160KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-07160KL
JLCPCB Part #
C230043
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS