RT0402FRE0724RL
MFR.Part #
RT0402FRE0724RL
JLCPCB Part #
C854223
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS