RT0402FRE07150KL
MFR.Part #
RT0402FRE07150KL
JLCPCB Part #
C854126
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS