RT0402FRE0711K8L
MFR.Part #
RT0402FRE0711K8L
JLCPCB Part #
C854094
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS