RT0402FRE07107RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402FRE07107RL
JLCPCB Part #
C854081
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS