RT1210CRE0756K2L
MFR.Part #
RT1210CRE0756K2L
JLCPCB Part #
C1705102
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS