RT0402FRD077K5L
MFR.Part #
RT0402FRD077K5L
JLCPCB Part #
C4237857
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS