RV1206DR-07348KL
MFR.Part #
RV1206DR-07348KL
JLCPCB Part #
C6669034
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS