RT0402FRD074K99L
MFR.Part #
RT0402FRD074K99L
JLCPCB Part #
C2106259
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS