RT0402FRD0721K5L
MFR.Part #
RT0402FRD0721K5L
JLCPCB Part #
C2106264
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS