RT0402FRD07133RL
MFR.Part #
RT0402FRD07133RL
JLCPCB Part #
C2103676
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS