MFR50SFBE52-6R19
MFR.Part #
MFR50SFBE52-6R19
JLCPCB Part #
C1379301
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS