RT0402FRD0710RL
MFR.Part #
RT0402FRD0710RL
JLCPCB Part #
C854075
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS