RT0201BRE07806RL
MFR.Part #
RT0201BRE07806RL
JLCPCB Part #
C5878708
Description
-55℃~+125℃ 50mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS