RT0402DRE07866RL
MFR.Part #
RT0402DRE07866RL
JLCPCB Part #
C854052
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS