AHA25AFB-11R
MFR.Part #
AHA25AFB-11R
JLCPCB Part #
C1568311
Description
11Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS