AC2512FK-075K6L
MFR.Part #
AC2512FK-075K6L
JLCPCB Part #
C728222
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS