RT0402DRE074K99L
MFR.Part #
RT0402DRE074K99L
JLCPCB Part #
C853976
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS