RT0402DRE0739RL
MFR.Part #
RT0402DRE0739RL
JLCPCB Part #
C853931
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS