PA2512FKE7T0R025E
MFR.Part #
PA2512FKE7T0R025E
JLCPCB Part #
C728301
Description
-55℃~+170℃ 25mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS