RT0402DRE0716R9L
MFR.Part #
RT0402DRE0716R9L
JLCPCB Part #
C853810
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS