RT0402DRD074K32L
MFR.Part #
RT0402DRD074K32L
JLCPCB Part #
C2098108
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS