RT0402DRD074K02L
MFR.Part #
RT0402DRD074K02L
JLCPCB Part #
C853664
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS