RT0402DRD073K32L
MFR.Part #
RT0402DRD073K32L
JLCPCB Part #
C853640
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS