RT0402DRD0719K1L
MFR.Part #
RT0402DRD0719K1L
JLCPCB Part #
C853551
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS