RT0805WRE07750RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRE07750RL
JLCPCB Part #
C1710289
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS