MFR-25FRF52-1M74
MFR.Part #
MFR-25FRF52-1M74
JLCPCB Part #
C1751996
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS