RT0402DRD07169KL
MFR.Part #
RT0402DRD07169KL
JLCPCB Part #
C6288306
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS