RC0603FR-073K24P
MFR.Part #
RC0603FR-073K24P
JLCPCB Part #
C6263756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS