RT0402DRD0715R8L
MFR.Part #
RT0402DRD0715R8L
JLCPCB Part #
C2110277
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS