RT0402DRD0714R3L
MFR.Part #
RT0402DRD0714R3L
JLCPCB Part #
C2111227
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS