RT0402DRD0714K5L
MFR.Part #
RT0402DRD0714K5L
JLCPCB Part #
C853535
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS