SMCJ130CA/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMCJ130CA/TR13
JLCPCB Part #
C5755056
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 144V 1uA 209V 7.2A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS